Bir Zamanlar Çukurova 34. Bölüm Neler Olacak ?

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by admin
37 İzlenme
Merhaba;
Bir Zamanlar Çukurova’da Yeni Bölüm ve Yeni Fragman incelemesi Sizlerle…
Bu Bölümde
Ercüment, Gültene yaptklarıı yetmemiş gibi, üstüne Yılmazı Vurması da Yetmemiş gibi Bide Gülten’i de öldürmek ister, Fakat Yılmaz Ölüm döşeğinde bile olsa Gülteni Ercüment’ten bir kez daha kurtarır… ve sonunda Tarihe Geçecek Bir Hareketle Ercümenti tahtalı köye postalar, Ortada Bir Cinayet, Bir Tecavüz Mağduru ve Ölüm döşeğinde Bir Adam Vardır… He rYönüyle Drama….
Neyse Hünkar Hanımın Gültenle olan sahneleri Harikaydı, Hele Gülten’den Af dilemesi falan, arada Şeytan gibi davranmasına rağmen hepimizin yüreğine dokundu….
Biliyorum Tiyoları Merankkk ediyorsunuz, O yüzden uzatmıyayım.
Şimdi Tıp Dünyasında, Daha Önce çocuğu olmayıp daha sonra çocuğu olanbir çok insan var! Bu Yüzden Demir’in 2 . Baba olmasında şaşırtıcı bir durum yok!
Ama Bana Göre Gerçek Böyle Değil, Züleyhanın hamile olması demek, Yılmaz Züleyha Aşkının İmkansız hale gelmesi ve Dizinin Hikayesine ihanet etmek demek… Bu yüzden Züleyhanın Hamileliğinde 2 İhtimal Var… birincisi Seher’in Demir’den Hamile olduğuna Hünkar Hanım ve Demir İnanmayınca, Seher Şeytani bir Plan Yapıp, kendi sonuçlarını Züleyha’nınki ile değiştirebilir, ikincisi deDüz Mantık! Sonuçlar Karışmış olabilir…Züleyhanın Hamile Olduğuna pek inanmıyorum! Seher’in ki Kesin, hatta Korkarım Gülten bile Hamile Olabilir…. Mektup Ortaya Çıkana Kadar Senarist Kafamızı Karıştırmaya Devam edicek, Yılmaz O Mektupu Müjganla En mutlu olduğu anda okuyacağını Hepimiz tahmin edebiliyoruz,
Gülten ile Çetin’in Evleneceğini daha önceki incelemizde söylemiştik….Bu arada Bu Bölümde En Sevdiğim iki Gaffur ve Saniye diyaloğu sizlerle paylaşayım.
Gülten nerde
İçerde uyuyur
Nasıl uyuyur ya
Anamur dinlenme tesisilerimi burası!
Taşlamı ezmişler ?
Ercüment beyi mi ?

Yok topal rüstemin oğlu!
Heralde Ercüment bey
Bir Sonraki incelemede Görüşmek Dileğiyle Bay Bay..
#birzamanlarçukurova34 #birzamanlarçukurova
Kategori
Diziler Bir Zamanlar Çukurova

Yorum Yazın

Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.